Modré ručičky VW eRko + kontrolka stretávačiek + osvetlenie stredovej odkladacej schránky

Modré ručičky VW eRko + kontrolka stretávačiek + osvetlenie stredovej odkladacej schránky

Včera opäť rýchly výlet do Prešova za majstrom wirerom, aby opäť po dlhej dobe pribudlo niečo nové na aute. Neodradilo ani výrazné ochladenie a skoré zotmenie.

Ako prvé sa dorobilo osvetlenie stredovej odkladacej schránky pod klimatizáciou. Rýchlo som si na toto svetielko zvykol na požičanej FL Fabke a v mojej Fabči mi to zrazu začalo chýbať. Preto som ho chcel čím skôr nechať dorobiť. Konkrétne sa jedná o svetielko č. 7P6 919 390 A KT1, viac info vo wirerovom návode. S výsledkom spokojnosť, je to príjemné decentné osvetlenie hlavne pri nastupovaní a vystupovaní.

Pokračovanie bolo už o niečo zaujímavejšie… šli sa rozoberať budíky. Ani sa mi nechcelo veriť, že toto bola ich prvá rozoberačka. Hlavným dovôdom boli 4 nové ručičky, ktoré na mňa čakali už hádam od leta, kedy wirerovi podarilo zohnať červenú a modrú sadu. On si vzal červenú a ja som si hneď zarezervoval modrú. Mala by to byť verzia z Golfíka R – mohlo by to byť príjemné osvieženie budíkov. Dlhšie ručičky sa museli trochu skrátiť, podsvietenie pod ručičkami zostalo originálne biele. A popritom všetkom som si objednal aj kontrolku stretávačiek. Trochu bola dilema, akú farbu použiť, ale nakoniec vyhrala tá decentnejšia verzia! Bližšie info o kontrolke v návode u wirera.

A aj napriek vyskočenej ručičke tachometra, ktorá wirera trochu viac potrápila, sa podarilo dať všetko dokopy a Fabia R je na svete! Pár fotiek v rôznych svetelných podmienkach.

Wirer je skutočný pán majster a ešte raz ďakujem!